Vala

Flaka Krelani është vazhdimisht e komentuar në mediat rozë.

Këngëtarja gjakovare njihet për pozat seksi të cilat i publikon në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Por, këtë herë këngëtarja ka provokuar duke e bërë një gjest të pahijshëm.

Në imazhet e reja ajo nxori gjuhën jashtë për tu dukur sa më seksi, por nuk rezultoi e tillë, ky gjest vetëm sa ia prishi fotografinë këngëtares.

Ndryshe, Flaka është një prej zërave më të bukur në vendin tonë dhe është shumë aktive me projektet të ndryshme në muzikë.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË