Në muzikë vetes i thotë se është e zonja.

E tillë, Fjolla Morina po duket se është edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet ushqimi i përgatitur dhe sipas shkrimit të lënë, ajo ka thënë se e ka bërë gjithë këtë gatim.

Ndonëse nuk e dijmë nëse shijen e ka kaq të bukur sa duket nga jashtë, prapë se prapë Fjolla meriton lëvdata.

MUND TË JU PËLQEJNË