Vala

Janë çifti më i përmendur, dhe më i komentuar deri tani.

Bëhet fjalë për Ermal dhe Ariana Fejzullahu, hapat e së cilëve përcillen ngado nga mediat rozë, shkruan Kosovarja.

Çdo imazh i tyre në rrjetet sociale, shpërthen nga pëlqimet dhe komentet e shumta, që iu bëjnë fansat e tyre.

Edhe këtë herë nuk ishte më ndryshe, pasi dyshja në fjalë erdh më një fotografi mjaft atraktive, të cilet gjendeshin në një karrocë përrallore.

As këtë herë, nuk iu ikën dot komenteve pozitive, duke u pëlqyer gjithashtu tej mase imazhi i tyre. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË