Vala

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj dje vizituan Prekazin.

Eni Koçi përmes rrjeteve sociale ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga vizita që ajo dhe Genci i bënë kompleksit memorial “Adem Jashari”.

“Ne Prekazin e Shqiptareve te medhenj – Jasharajve 🙏”, ka shkruar këngëtarja mbi këto imazhe.

Për ndryshe, çifti ka pak muaj që e kanë konfirmuar fejesën, ndërsa tani nuk ngurrojnë të dalin bashkë publikisht. /Lajmi.net/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË