Vala

Këngëtarja e re, Engjellusha Salihu hyri në botën e këngës popullore dhe ka përshtatur edhe stilin e saj për këtë treg.

Vajza e Shyhretës si duket ka ‘goditur’ në zhanrin më fitimpruës në Kosovë, përcjell OraInfo.

E kjo po shihet edhe në veshjen e saj.

Engji krahas muzikës është shumë aktive në rrjetet socaile. Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto ku tregon se sapo ka dal nga frizerka. “Last one”, e ka përshkuar foton Engji.

E grimosur lehtë, Engji duket super joshëse.

MUND TË JU PËLQEJNË