Vala

Këngëtarja Enca vazhdimisht bënë lajm me secilin postim që bënë në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft e përfolur edhe për ndërhyrjet me photoshop që bënë në imazhet e publikuara.

Edhe në një fotografi që këngëtarja ka hedhur në ‘Instagram’ ajo e ka tepruar duke deformuar trupin nga efektet e përdorura.

Enca bëri që beli ti dukej më i hollë dhe të pasmet më të theksuara e që nuk dukej aspak mirë./Indeksonline/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË