Vala

Emri i saj është shumë i lakuar në titujt rozë.
Luana Vjollca është ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar dhe njëherësh shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Luana postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në sportive dhe fytyra e saj tregon se është shumë e lumtur.

“nee me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme !!! ”, ka shkruar moderatorja.

MUND TË JU PËLQEJNË