Vala

Ditët e ftohta të dimrit kanë kapluar shumë vende në botë.

E, shumë figurat të njohura kanë filluar pushimet dimërore në vende malore, shkruan Indeksonline.

Edhe modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj po qëndron në zonën e njohur Aspen të Kolorados së bashku me familjen e saj.

Nga atje bukuroshja shqiptare ka publikuar imazhe të shumta.

Një të tillë ajo e ka ndarë edhe këtë herë derisa shihet e veshur në një veshje shumëngjyrëshe dhe me shumë stil.

Emina si çdo herë u shfaq natyrale dhe mjaft e këndshme.

 

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË