Vala

Ka qenë moderatorja më e bukur në estradë dhe tani është edhe nëna më tërheqëse.

Elita Rudi, që kur u bë nënë për herë të parë, fitoi një mori ndjekës duke e përcjellë atë në çdo veprim, shkruan Kosovarja.

Ka shumë arsye se përse ndiqet tani më shumë Elita, po njëra ndër më kryesoret janë linjat që ajo i ka pasur para se të mbetej shtatzënë.

Ani pse në disa raste mundohet që të dalë në mënyrën më përfekte duke i mënjanuar kilogramët e tepruar, prapë se prapë jo gjithmonë po ia del.

Kush më mirë se kjo fotografi dëshmon realitetin e hidhur që po mbizotëron tek Elita?

Epo, tek e fundja, syri valla nuk gënjehet… /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË