Vala

Edhe Egzona si shumë personazhe tjera tërheq vëmendjen me publikime të një pas njëshme e këto pothuajse I bën nga dyqani që ajo menaxhon bashkë më partneren e saj të biznesit kunatën e Lartës, shkruan Kosovarja.

Bashkëshortja e këngëtarit është shquar për linjat e bukura edhe përkundër asaj që ajo është nënë e një vajze dhe si♪5 është përfolur ajo është në pritje edhe të fëmijës së dytë, ku në këtë fotografi Egzona nuk ka shtim peshe edhe pse mund të themi se është herët për tu vënë re barku apo ndonjë shenjë tjetër se ajo është shtatzënë.

Më bukur se asnjëherë më parë ajo vjen më këtë pamje ku të jep përshtypjen e një barbi , ku edhe po e kryen edhe rolin e kukullës se dyqani duke reklamuar gardërobën e dyqanit. /Kosovarja/

 

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË