Vala

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura në media dhe në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur për publikun që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Albatrit Muqiqin.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka puvlikuar një pamje ku shihet vajza e madhe Amelia me binjakët.

Duket se Amelia i do shumë vëllaun dhe motrën e saj./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË