Festa e Halloween-it siç duket i ka bashkuar edhe këngëtarin Blero bashkë me aktoren Teuta Krasniqi, shkruan GazetaBlic.

Të dyja këto fytyrat publike, të cilat janë të komentuara mjaft shumë në media rozë për jetën e tyre private.Ish çifti u ndanë, dhe secili sot vazhdojnë jetën e tyre me tjerë persona.

Blero me Afrona Dikën, ndërsa Teuta me Adonis Morinën që kanë edhe një vajzë.Të dy janë aktiv në rrjete sociale të cilët ndajnë postime të ndryshme.Ishte Blero i fundit i cili ka publikuar një imazh në llogarinë e tij ‘Instagram‘, të vajzës së tij Tarës.

MUND TË JU PËLQEJNË