Vala

Erza Dana është e fejuara e djalit të këngëtares Shkurte Fejza. Ata janë bashkë prej shumë vitesh dhe duken shumë rehat në krahët e njëri tjetrit, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, është thënë se çifti do të martohen së shpejti, ani pse nuk janë dhënë shumë detaje rreth ceremonisë dhe dasmës.

Reja e Shkurtes është shumë me pak e pranishme në median rozë krahasuar me rejat e tjera të famshme, shkruan “Kosovarja”.

Është e pa besueshme se sa shumë ngjan Erza me kunatën e saj, vajzën e Shkurte Fejzes./Kosovarja/


MUND TË JU PËLQEJNË