Vala

Afrona e Blero shumë të dashuruar në njëri tjetrin. Dy trupa e një shpirt, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja jetojnë prej vitesh një lidhje mjaftë të bukur, e gjithashtu të bujshme. Media shumë shpesh merret me zhvillimet e tyre të jetës private.

Afrona dhe Blero në të shumtën e kohës janë larg njëri tjetrit, pasi Afrona jeton në Zvicër e Blero në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.

Kur Afrona është larg Bleros, ajo porosit kafe edhe për të. Gjithmonë nga dy. Epo, kjo është dashuri! /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË