Vala

Giovanna Antonelli është aktorja botërisht e njohur dhe shumë e përmendur edhe në vendin tonë, që nga projekti i cili mori zemrat e shumë shikuesve pavarësisht që ka vite që është shfaqur në ekran, shkruan Kosovarja.

Aktorja e serialit Kloni ka qenë protagoniste në shumë projekte të cilat u kthyen në më të ndjekurat e madje fituan edhe çmime.

 

Zhadja tek ne është shumë e komentuar dhe përmes rrjeteve sociale ndiqet në çdo hap.

Ajo komentohet për bukurinë magjepse me të cilën bëri për vete shumë adhurues që jka sot, e që atë bukuri tashmë shihet se ku e ka trashëguar.

Në vazhdim, Kosovarja ua sjellë imazhin e nënës së sja, me të cilën ajo ka ngjashmëri marramendëse, Suelly Antoneli, e për këtë e vërteton imazhi në vazhdim./Kosovarja/

Giovana Antonelli e a mãe D.Suely Antonelli ( fotos Anderson Borde / AgNews )
Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË