Para pak viteve, lidhja e Tunës me Patris Berishën befasoi publikun shqiptar.

Edhe pse dyshja u munduan të mbajnë sa më të fshehtë lidhjen e tyre kjo gjë ishte zbuluar nga mediat me publikimin e imazheve të dyshes në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Në intervistën ekskluzive që dha për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ajo foli për takimin dhe njohjen me tashmë, burrin e saj, Patrisin.

Se çfarë thotë për këtë pjesë, momentin e parë të takimit me të e mësoni në storien e mëposhtme.

MUND TË JU PËLQEJNË