Lidhja e tyre është temë aktuale në mediet rozë dhe dyshja po ndiqen nga çdo lëvizje, shkruan Kosovarja.

Ditë më parë ajo mund të themi se “konfirmoj” lidhjen e tyre duke postuat një fotografi nga pushimet.

Por, pak minuta më parë vet Fero postoj një selfie me modelen ku shihen mjaft afër njëri-tjetrit.

“Ehh Shoqe Shoqee”, ka shtuar ai poshtë fotografisë.

Se si qëndron relacioni i dyshes gjykojeni vetë përmes fotografisë./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË