Donika është figurë e njohur e skenës politike kosovare, mjaftë aktive në debate dhe kudo, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është deputete e Kuvendit të Kosovës dhe përherë e zëshme në diskutimet që lidhen me zhvillimet në vend.

Mes njerëzish, Donika shpesh është diskutuar edhe për pamjen e jashtme. Ajo ka mjaftë admirues të të dyja gjinive, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim që ato që bien në sy janë flokët e politikanes nga radhët e “AAK”-së. Flokët kaçurrele kanë bërë gjithmonë shumë përshtypje dhe janë pëlqyer.

Donika së fundi po shfaqet me flokë dukshëm më të shkurtër se dikur, shkruan “Kosovarja”.

A po ju pëlqen më shumë kështu? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË