Një ndër eventët më të diskutuar ditët e fundit ishte Kënga Magjike.

Flori u shpall fitues pasi Plas” arriti të mbledhë mbi 1000 pikë nga votat e kolegëve. Kënga Plas” është kompozuar dhe shkruar nga vetë këngëtari, i cili fitoi gjithashtu çmimin “Balada më e mirë”. Ndërkohë që në vend të dytë dolën Aurela Gaçe dhe Eli Fara dhe në vend të tretë Fifi dhe Mc Kresha me “Psikopatja jote”. Një ndër konkurrentet që u pëlqye shumë nga publiku dhe juria ishte pikërisht këngëtarja e talentuar Krusista e cila fitoi çmimin “Best to invest”. Por në prapaskenë, gazetari i “Thumb” e ngacmoi pak këngëtaren dhe i tha: “Më thanë që je grimiere, do ma bësh një të shpejtë?”

Krusita habitet dhe nuk e kupton pasi gazetari fjalën grimiere e thotë shumë shpejt me tendencë që ta hutojë atë. “Çfarë të thanë”, e pyet Krusita dhe më pas ai ia bën pyetjen siç duhet.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË