Është 19 vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës. Forcat e rendit kanë një detyrë të vështirë, sfiduese e mjaftë fisnike, shkruan “Kosovarja”.

Ish gjenerali, e sot politikani e deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, përmes një postimi ka nderuar Policinë e Kosovës.

Haradinaj, përmes një postimi në faqen e tij në Facebook thotë se Policia e Kosovës është “Krenaria e Kosovës”.

Poshtë postimit janë rreshtuar komente të ndryshme. Një nga komentuesit i thotë Haradinajt se po të mos ishit ju kurrë nuk do të kishte liri e pavarësi.

Komenti vijon dhe ju mund ta lexoni më poshtë. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË