Vala

Dafina Zeqiri ka realizuar së fundi një fotosesion të ri ku edhe ka ardhur me një ndryshim në dukje.

Këngëtarja e njohur, këtë herë ka ardhur si bionde derisa në një veshje me shumë stil ka zbuluar këmbët seksi dhe tatuazhet.

Dafina njihet si një femër e cila ka guxim të luaj me pamjen ndërsa edhe këtë herë ka shkëlqyer me dukjen e re.

Ndryshe, ditë më parë ajo ka publikuar projektin ‘A e man n’man’ në të cilin përveç këngës u komentua shumë edhe për skenat e zhveshura që realizoj./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË