Vala

Tuna tashmë edhe pse u bë nënë, nuk është se ka ndryshuar shumë në stilin dhe paraqitjen e saj.

Altuna Sejdi këngëtarja e cila u bashkua me Patris Berishn për të sjellë në jetë djalin e tyre, tash ka filluar të merret më seriozisht me muzikën.

Ajo në çdo paraqitje ka nga një detaj i cili i bënë të gjithë që të flasin për të.

Në paraqitjet e fundit Tuna shihet e veshur dhe e rregulluar sikur kur donë të dal para fansave për të kënduar, shkruan “InfoKosova”

Ndërsa detaji interesant në veshjen e saj është një rrjetë në gojën e saj, të cilën zonja Berisha e ka vendosur.

Vlen të cekim se Tuna aktualisht është duke qëndruar në Zvicër për koncerte.

MUND TË JU PËLQEJNË