Vala

Më 11 gusht trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Lico kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni në Como.

Shumë pak postime ka patur nga kjo dasëm dhe më të shumtat kanë qenë nga të ftuarit.

Por mbrëmjen e sotme ka qenë vetë Sara,e cila ka publikuar disa foto dita e saj më e rëndësishme ku shfaqet e mrekullueshme e veshur me fustanin e bardhë.

Në fotot e publikuara në Instagram Sara dhe Ledioni shfaqen më të dashuruar dhe më të lumtur se kurrë.

MUND TË JU PËLQEJNË