Teuta Krasniqi dhe Altuna Sejdiu nuk kanë ndonjë lidhje mes vete, madje kurrë nuk i kemi parë duke ndarë shoqëri me njëra tjetrën, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse Teuta e Tuna nuk janë kush e di çfarë shoqesh mes vete, burrat e tyre janë miq shumë të mirë e shihen shpesh së bashku.

Adonisin dhe Patrisin i ka bashkuar pasioni për sportin, posaçërisht fitnesin. Ata të dy janë trajner fitnesi dhe prej vitesh merren intensivisht me këtë sport, shkruan “Kosovarja”.

Adonisi shkon edhe tek frizeri me Patrisin. Epo, janë shokë të ngushtë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË