Vala

Të jesh fytyrë publike dhe të bësh shëtitje të panumërta, nuk mund të kalojnë asesi pa u vërejtur nga mediat, shkruan Kosovarja.

Moderatorja Blerona siç duket nuk ia ka frikën aeroplanit, shëtitjet e saj veç po shpeshtohen.

Francë,Norvegji, Londër, Berlin janë vetëm disa vende që i ka vizituar.

Mirëpo, të gjitha këto shëtitje kanë një arsye, madje mund të kenë edhe ndonjë prapapavijë.

Së fundi herë, ajo sjell imazhe nga qyteti i bukur i Turqisë, Stambolli.

Natyrisht, që këto lëvizje nuk mund të mbesin pa u komentuar.

Po shkon të bëjë shooping? Të dalë të argëtohet me shoqëri?
Apo, mos vallë takohet me dikë larg syrit të publikut kosovar?

Na trego mori e bukura Bleronë, e mos na lë pikë në zemër./Kosovarja/.

 

MUND TË JU PËLQEJNË