Vala

Dyshja në fjalë nuk hezitojnë që shpesh ta shprehin dashurinë publikisht, kjo nga largësia që shpesh i bën të ndjejnë shuam mall, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht ngritjeve dhe rënieve që patën në lidhjen e tyre, ata vazhdojnë të lumtur duke e dëshmuar këtë fakt çdoherë e më shumë.

Me që para disa javësh ishin në Dubai, e më pas u kthyen secili në vendin e vet, kanë bërë të ditur se nesër takohen sërish.

E këtë gjë Blero e ka ndarë në skorien e tij, duke u shprehur se mezi po e pret dashurinë.

Për më tepër, flet vet postimi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË