Blero shfaqet me fanellë emision Dy skuadrat më të mëdha spanjolle Barcelona dhe Real Madrid sot do të përballen me njëra tjetrën me fillim nga ora 16:15.

E nën ethe të kësaj ndeshje është edhe këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi i cili njihet si një fans i madh i Barcelonës. I ftuar në emisionin “1 Kafe prej Shpisë”, ku ka promovuar projektin e ri muzikor “A e din” në bashkëpunim me Ylber Osmanin, Blero ka treguar se është nën emocione të ndeshjes së sotme.

“Si zakonisht kur është El Clasicon është emocion i madh për këtë arsye edhe kam veshur ndrresën”, ka thënë Blero./21Media

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË