Vala

Teuta Krasniqi dhe Blero janë dy emrat jo pak të pëfolur në mediat rozë dhe në publik.

Ata kanë qenë të martuar për një kohë të shkurtër dhe nga ajo martesë kanë një vajzë, Tarën, përcjell ORAinfo.

Tara tani rritet me nënën e saj dhe kohë pas kohe takohet me babain e saj.

Sot, Teuta ka publikuar një foto të Tarës dhe ajo çka bie në sy është se ia ka ndryshuar asaj emrin nga Tara Muharremi në Tara Krasniqi Muharremi.

MUND TË JU PËLQEJNË