Vala

Që nga lidhja e tyre, dyshja komentohet mjaft shumë në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”.

Blero dhe Afrona, janë mjaft aktiv në rrjete sociale e sidomos për ditët e tyre të veçanta zbulojnë surprizat dhe dhuratat që bëjnë ndërmjet veti.

Kësaj here është Afrona e cila ndau me ndjkeësit e saj dhuratën që mori nga Blero.

Ai siç shihet u tregua mjaft romantik kësaj here.

Ndryshe, çifti do të martohen në shtator të këtij viti. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË