Vala

Është ndër aktorët më të përmendur i cili me sukseset e tij na bën të ndjehemi krenarë, shkruan Kosovarja.

Blerim Destani, përveç angazhimeve të shumta, çdoherë ndanë kohën për njerëzit e dashur si dhe gjërat që atë e bëjnë të ndjehet i lumtur dhe paqësorë.

E sot ai u zgjua dhe fali edhe namazin e xhumasë, duke treguar se nuk i lë anash as ritet fetare.

Këtë e bëri të ditur përmes një imazhi në rrjetet sociale, ku shihej se dikush e kishte shkrepur aparatin deri sa ishte duke u falur.

Kujtojmë se mbarë familja Destani gëzojnë respekt të madh jo vetëm nga populli shqiptarë, por edhe nga miq të shumtë të kombësive tjera, nga të cilët shpesh u nderuan edhe me çmime të ndryshme si dhe ndërkombëtare./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË