Vala

Është padyshim ndër fytyrat më të komentuara këtë vit, kjo nga ndryshimet drastike që bëri në pamjen e saj, shkruan Kosovarja.

Vazhdon të jetë tejet aktive si në rrjetet sociale o ashtu edhe në projekte të ndryshme duke qenë se ka vërtetë një karrierë të bujshme.

Që nga fillimet e saja, Bigu gjithmonë ka eksperimentuar me veshjet dhe me ngjyrat, e që në çdo paraqitje merr zemrat e shikuesve me origjinalitetin e saj.

E kësaj here, është veshur kuq e zi, dy ngjyra këto, vlerat e të cilave kanë peshë të madhe, ndërkaq ka pozuar në qytetin e Stambollit, vend ky i vizituar nga shumë turist.

Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË