Vala

Është ndër këngëtaret më të dashura të estradës, e vazhdon të jetë aktive në muzikë ku në treg nxori edhe albumin më të ri, shkruan Kosovarja.

E angazhuar tej mase në karrierë si dhe në familje, duke mos i lënë anash asnjëherë të dashurit e saj.

Edhe këtë herë, përmes një postimi në rrjetet sociale, Arta ka treguar se sa e lidhur është me të ëmën.

E ky imazh me e këtë mbishkrim që do të shihni, tregon më shumë se vet fjalët./Kosovarja/

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË