Lumin sot e uruan e tërë familja dhe miqtë e tij për ditëlindje, madje u bë edhe lajm nëpër portale. 

Nga të gjitha këto foto dhe urime që i bënë Lumit nuk e pamë tortën e ditëlindjes së tij nga afër. Dhe sigurisht ai u kujdes që për miqtë dhe familjaret e po ashtu edhe për ndjekësit e tjerë ta hedh një foto të tij në instastory ku ai shihet me tortë./Kosovarja/