Prej kohësh Oriola është pjesë e grupit të njohur OTR.

Ashtu si shumë femra të showbizit dhe modelja është akuzuar se ka kryer operacione plastike dhe se përdor photoshop, por mesa duket kjo rezulton e vërtetë.

Ndoshta jeni mësuar ta shikoni Oriolën të kuruar në çdo detaj, por nga një kontroll në të kaluarën e saj na rezulton një ndryshtim drastik pas ndrëhyrjeve kirurgjikale në hundë, buzë, në vetulla dhe te mollëzat.

Është vërtet zhgënjyese të krahasosh Oriolën e mëparshme me atë të ditëve të sotme./NewsBomb/