Eni Koçi si çdo herë që befason me paraqitjet e saj ekstravagante dhe me plot finesë, njëjtë ka vepruar edhe kësaj radhe, shkruan Kosovarja.

Ajo ka postuar në rrjetin social Instagram disa pamje të reja, ku ka tërhequr vëmendje fustani i saj i hapur te gjoksi.

Flokët e saj të bardha dhe të gjata, si dhe grimi i saj shkëlqyes, ka bërë që këngëtarja të duket vërtetë mahnitëse.

Për tu bindur, shikoni pamjet më poshtë. /Kosovarja/