Elita Rudi nuk ka të ndalur sa i përket paraqitjeve të saj super tërheqëse, e cila njëjtë ka vepruar edhe sot, shkruan Kosovarja.

Prezantuesja e dashur për publikun nuk heziton të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ajo sot na vjen më ndryshe. E veshur me xhinse dhe këmishë të kaltër, Elita është kombinuar aq bukur duke e vënë një kapelë sportive.

Shikojeni më mirë vet. /Kosovarja/