Dy këngëtarët nuk kursyen asgjë për t’ia bërë sa më madhështore ditëlindjen Reneesë duke ia organizuar një festë të madhe, përcjell ORAvip.

Pamje mahnitëse po publikohen nga festa e vogëlushes së famshme, Renee.

Në një video shihet atmosfera e bukur që mbizotëroi në ahengun e ditëlindjes, por Renee nuk e priti një surprizë që e trembi pak.

Derisa ajo po frynte qirinjtë një ‘shpërthim’ frikësoi atë dhe jo vetëm, edhe Roberti reagoi pas kësaj zhurme.