Kjo për shkak të linjave trupore seksi që gëzon Emrata, shkruan Indeksonline.

Sot, ajo ka vendosur ta ‘ndez’ rrjetin social Instagram. Tërësisht e zhveshur ajo ka pozuar para kamerës.

Ndryshe, Emrata është 26 vjeçare dhe është ndër femrat me seksi./Indeksonline/