Bukuria dhe sharmi i saj bënë që çdo lëvizje e saj të komentohet në media, kjo falë rrjeteve sociale ku Afrona Dika publikon pamje të ndryshme, shkruan Kosovarja.

E njohur fillimisht si e dashura e Bleros, ajo sot numëron rreth 158 mijë ndjekës në Instagram, e cila me postimin e radhës, ka treguar se sa e zonja është edhe në kuzhinë.

“E përgatitur nga unë”, kështu e ka përshkruar ajo fotografinë e postuar në “Instastory”, ku shihet një pjatë me ushqim të veçantë, e rregulluar sipas shijes së saj.

Ja çfarë ka përgatitur Afrona. /Kosovarja/