Edona dhe Milot Llalloshi ka disa ditë që po qëndrojnë në Zvicër, atje ku po argëtojnë shqiptarët me mbrëmje të shumta muzikore, shkruan Kosovarja.

Ditën e sotshme si duket Edona e ka shfrytëzuar për të shëtitur bashkë me Milotin, e cila edhe ka postuar një pamje interesante në rrjetin social Instagram.

Ajo e ka publikuar një video ku shihet Miloti duke luajtur në piano, i cili i krijon disa tinguj me të vërtetë të lezetshëm.

Për më shumë, shikojeni videon më poshtë. /Kosovarja/