Morena Taraku, e cila përveç aktiviteteve muzikore, ajo po shijon edhe udhëtimet e shumta luksoze, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social Instagram ajo është shumë aktive me postime, dhe jo rastësisht ajo numëron tashmë 700 mijë ndjekës, duke u renditur si ndër artistët me më shumë adhurues në rrjete sociale.

Me postimin e fundit, Morena edhe një herë na tregon se jo më kot cilësohet si ndër femrat më tërheqëse.

Me një veshje elegante dhe me flokë të lëshuara, Morena vjen kaq tërheqëse nga Turqia, duke vë në pah kështu edhe këmbët e saj të gjata. /Kosovarja/