Ajo ka poblikuar në Instastoryn e saj një foto krah një mashkulli. 

Por në dallim nga herët e tjera moderatorja ka preferuar të presë foton dhe të mos duket fytyra e personave që kanë dalë në të. 

Mos vallë kjo është një foto e saj me partnerin, dhe për shkak se Xhemi nuk publikon asnjë foto me të ka preferuar të mbulojë fytyrën. 

Gjithsesi moderatorja ia doli të na bënte kuriozë. /Gazeta Express/