Këtë mesjavë Oriola dhe djemtë kanë preferuar të shijojnë motin e ngrohtë buzë detit. 

Ajo ka ndarë disa video në rrjetet sociale ku duket mjaft sensuale veshur në bikini. 

Afër saj është Varrosi, të cilin Oriola e ka etiketuar në video. 

Pak kohë më parë ata u përfolën për një lidhej dashurie, por në fund të gjitha mbetën fjalë. Deri më tani Oriola nuk k anjë të 'dashur zyrtar' ./Gazeta Express/