Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallona ngjyrë rozë.

Amber po kërcente dhe po i tregonte të pasmet me shumë sportivitet dhe aspak pa i ardhur keq.

“Duke u treguar budallaqe me…” kishte shkruar Amber.


Lol being silly with @isaiahjoseph ???????? #hoechella
A post shared by Amber Rose (@amberrose) on