Por, tash e një kohë dyshja kanë ndarë rrugët, madje TheWeeknd ka qenë i lidhur edhe me Selena Gomez pas ndarjes nga Bella, shkruan lajmi.net.

Si Bella ashtu edhe reperi kanë qenë pjesë e festivalit të famshëm që po mbahet në Amerikë, “Coachella”.

Mediet e huaja kishin raportuar se dyshja janë parë bashkë dhe menjëherë kanë aluduar për ribashkimin e tyre.

Mirëpo, modelja kishte komentuar mbi një artikull të E!News, duke mohuar çdo gjë që është komentuar.

“Jo, nuk isha unë”, ka qenë komenti i Bellës, kurse TheWeeknd thuhet se ende po vuan ndarjen nga Selena, madje projekti i fundit i tij konsiderohet dedikim për këngëtaren.