Bëhet fjalë për Klodian Çela ish-banori i Big Brother 3, i cili u bë i njohur për shkak të prirjeve të tij homoseksuale. 

Tashmë ai prej vitesh jeton dhe punon në Itali, por këtë herë është takuar me një tjetër personazh të njohur. 

Bëhet fjalë për ish-kapitenin e Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Lorik Cana, i cili ka publikuar një foto me të në rrjete sociale, ndërkohë që ndodheshin të dy në stadium./Gazeta Express/