‘Coachella’ ka bashkuar çiftin e famshëm. Këngëtari përveç që dhuroi emicione të forta me perfomancën e tij ‘Call Out My Name’, këngë kjo që thuhet se është dedikim për Selena Gomez, ka kaluar edhe momente pasionante.

Sipas E! këngëtari thuhet se u shoqërua gjatë gjithë natës me ish të dashurën e tij, Bella Hadid.

“Të dy ishin ‘puthut gjithë natën’, i tha një burim revistës E news, transmeton Indeksonline.

“Ata e kaluan gjithë natën së bashku dhe u larguan së bashku. Bella dukej shumë e lumtur. Ata patjetër ishin shumë të dashur, duke u përkëdhelur me njëri-tjetrin, në shoqërinë e miqve të tyre”, thuhet më tej.