Njëra nga bashkëpunëtoret më të afërta është kjo Elvana Gjata që për një kohë u duk se raportet e tyre janë ftohur. Elvana vazhdon më projektet dhe lëvizjet e saja nëpër vende të ndryshme në botë e kudo pa e ka dizanjerin.

Elvana për momentin ndodhet në Itali ku u shfaq tejet joshëse dhe me stil e në një video ajo shfaqi edhe Valdrinin ku është duke vënë në kokë kapelën e Elvanës e që dyshja janë të pa ndashëm.

Këngëtarja para pak ditësh solli këngën “Off Guard” në bashkëpunim me reperin Ty Dolla Sign. /Kosovarja/