Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari së pari ka sulmuar fizikisht viktimën, pastaj e ka ther me thikë, shkruan Indeksonline.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.