Çiljeta Xhilaga, e cila po merret me mbrëmje muzikore dhe projekte të shumta,ka ardhur sot me një ndryshim të ri, duke u kthyer në biondinë, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e hitit “Hajmali” ka postuar disa fotografi, ku ka treguar për ndjekësit e saj ngjyrën e re të flokëve, e cila shihet mjaft tërheqëse teksa pozon me flokë të shkurtra dhe ngjyrë të bardhë të ndezur.

Përndryshe, Çiljeta në rrjetin social Instagram numëron plot 572 mijë ndjekës, duke u radhitur ndër këngëtaret më të ndjekura online. /Kosovarja/

Back to blonde ???? ???? thnx @cihanalarslann for my new hair color
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on
@cihanalarslann ????????????
A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on